KAMPANIE GOOGLE ADS i SEO

Strony internetowe pozwalają wypromować firmę i zapoznać klientów z ofertą danego przedsiębiorstwa. Jednakże w internecie możemy znaleźć miliony stron, a każdej kolejnej coraz trudniej przebić się przez ten swoisty gąszcz. Ażeby strona była notowana wysoko przez wyszukiwarki, trzeba ją odpowiednio wypromować, czyli zadbać o jej pozycjonowanie. Jest to dosyć żmudny oraz niełatwy proces. Dzięki stosowanym przez nas metodom oraz narzędziom, strona www znajdzie się bardzo wysoko w rankingach wyszukiwarek, co przełoży się na większą ilość odwiedzin. A za tym kryją się już konkretne zyski w postaci zwiększenia sprzedaży lub wzrostu zainteresowania usługami danej firmy. Oferujemy nie tylko zwyżkę statystyk na stronie, lecz również usługi z zakresu copywritingu. Dbamy o to, by treści umieszczone na stronie zachęcały odwiedzających do pożądanych działań.

CO OFERUJEMY

 • Prowadzenie kampanii Google Ads (reklamy w Google, dawniejsze AdWords) w celu zwiększenia ruchu na stronie i pozyskania nowych klientów
 • SEO (ang. Search Engine Optimization), czyli optymalizację stron www pod wyszukiwarkę Google
 • Audyt stron www i sklepów internetowych
 • Kampanie GoogleMerchant dla zwiększenia sprzedaży w sklepach online
 • Przygotowywanie wersji mobilnych, wdrażanie responsywności
 • Poprawienie błędów w kodzie i wyglądzie stron www
 • Konsultacje i doradztwo w zakresie samodzielnego prowadzenia kampanii Google Ads
 • Prowadzenie fanpage’y na portalach społecznościowych (Facebook, Twitter itd.)
 • Reklama na Facebooku, Instagramie i Twitterze
 • Prowadzenie, zakładanie fanpage’y w języku angielskim
 • Copywriting
 • Przygotowywanie zawartości stron

PROMOCJA W GOOGLE

Co zrobić, aby być wysoko w rankingach google?

Stosować reklamy GoogleAds
 • Reklama GoogleAds pozwala na wyświetlanie strony powyżej wyników organicznych w wynikach wyszukiwania Google. Właściwie stosowana daje zdecydowanie najlepsze i najszybsze efekty pozyskiwania klientów.
Unikać duplikownia treści z innych stron
 • Gdy treści przez nas wprowadzone pokrywają się niemal w całości z wcześniej opublikowanymi na innych stronach www, to nasza strona nie będzie miała szans na podwyższenie rankingu.
Zachować rozsądek w linkowaniu
 • Linkowanie do innych stron może pomóc w promocji w Google, jednak poleganie wyłącznie na takich działaniach przynosi odwrotny skutek.
Unikać zamiany pierwotnej domeny strony na inną
 • Powód jest prosty. Nową domenę trzeba promować od zera, co jest bardzo czasochłonne.
Publikować wartościowe, unikalne treści
 • Im więcej ciekawych i niepowtarzalnych treści na stronie, tym wyżej znajdzie się w rankingach wyszukiwarek internetowych
Umiejętnie dobierać słowa kluczowe
 • Trafny dobór słów kluczowych z pewnością poskutkuje lepszą pozycją w rankingach wyszukiwarek.
Stosować wyłącznie dozwolone praktyki
 • Wiele osób próbuje stosować niemile widziane przez google sztuki. Doraźne może to wypromować stronę, ale po wykryciu przyczyny skutkuje ogromnym spadkiem w wynikach wyszukiwania.
Posiadać szybko wczytującą się witrynę
 • Strona www musi szybko się otwierać, w przeciwnym wypadku spowoduje to małych ruch w witrynie i spadek w rankingach.

O NAS

  Znamy e-biznes od pod…strony

  Lata doświadczeń w projektowaniu stron oraz sklepów internetowych sprawiły, że doskonale orientujemy się w biznesie on-line. Z czasem do naszej oferty wprowadziliśmy także nowoczesne formy promocji firm w internecie, w szczególności skupiając się na kampaniach Google Ads. Również na tym polu zdobyliśmy niezbędne umiejętności oraz praktykę, dzięki czemu skutecznie prowadziliśmy kampanie reklamowe dla wielu firm.

  Warto dodać, iż zespół C-designer od zawsze pracuje w zaplanowany i usystematyzowany sposób.

  Jak tworzymy kampanie Google Ads

  Do każdej kampanii reklamowej Google Ads podchodzimy indywidualnie i skrupulatnie. W pierwszej kolejności pozyskujemy informacje o działalności Państwa firmy, aby dokonać doboru odpowiednich słów kluczowych i całych fraz, które najlepiej oddadzą profil działalności. Niezbędna jest również analiza konkurencyjnych reklam i dopasowanie do tego strategii budżetowej. W dalszej kolejności zakładamy w Google Ads kampanię promocyjną, tworząc przy tym dopasowaną ilość grup reklam, w których umieszczamy pojedyncze reklamy. Na tym jednak nie koniec. Po uruchomieniu każdą kampanię regularnie monitorujemy i na bieżąco wprowadzamy korekty w celu ich optymalizacji (zwiększenie liczby kliknięć przy zachowaniu budżetu). Po każdym miesiącu przesyłamy raport wyników.

  Jak działamy w zakresie SEO

  SEO, czyli optymalizacja strony dla wyszukiwarek internetowych to także bardzo ważny aspekt promocji strony www każdej firmy. Źle przygotowana treść i kod strony sprawia, że niewiele osób trafia na Państwa stronę w wyszukiwarce Google. Niekorzystne jest także powolne ładowanie się witryny, brak mobilnej wersji, czy błędy semantyczne. Za jednorazową opłatą pomagamy to zmienić! Wprowadzamy szereg zmian w treści i w kodzie html, tak aby Państwa strona znalazła się jak najwyżej w rankingu Google. Zapewniamy odpowiedni dobór słów kluczowych, instalujemy i konfigurujemy wtyczki SEO, optymalizujemy kod, wyrzucamy to co szkodliwe i zbędne, dodajemy to co przydatne. Wszystkie te działania przekładają się na większą klikalność w Google.

  CENNIK

  Poniższe ceny obejmują kwotę przeznaczoną dla Google jak i dla nas za obsługę kampanii. Możliwe są inne kwoty, wg indywidualnych ustaleń.

  Kampania GoogleAds Mini

  300 zł / mc

   Kampania GoogleAds Standard

   500 zł / mc

    Kampania GoogleAds VIP

    1000 zł / mc i więcej

     KONTAKT

     [contact-form-7 id=”7027″ title=”Formularz Ads”]

     Telefon
     501-667-796 | Cyprian Sajna – ekspert SEO

     Pracujemy dla klientów z całej Polski. Kontakt osobisty możliwy w Bydgoszczy i okolicach.

     Spotkanie u klienta lub w centrum miasta po wcześniejszym umówieniu.