Według raportu IAB z 2016 roku, 80% polskich firm posiada stronę internetową. Podobnie sytuacja wygląda w Bydgoszczy, na terenie której C-Designer dotychczas skupiał swą działalność w zakresie projektowania stron www. Współcześnie brak profesjonalnej strony www wiąże się z niemalże całkowitym wykluczeniem z rynku, a na pewno znacząco utrudnia dotarcie z ofertą do potencjalnych klientów. Nowoczesna strona internetowa stanowi zatem swego rodzaju bazę dla niemal każdej firmy, praktycznie we wszystkich branżach.

C-Designer zaprojektował dotąd strony internetowe dla ponad 100 firm w Bydgoszczy i innych miastach. Posiadamy nie tylko warsztat w postaci umiejętności projektowania stron www, ale także nabyte przez lata doświadczenie oraz odpowiedni kunszt i gust. Strona internetowa przedsiębiorstwa powinna być tworzona z pasją i odzwierciedlać wizję właściciela firmy. Witryna biznesowa musi pokazywać, iż z danym podmiotem gospodarczym warto robić interesy. Właśnie dlatego projektowanie stron www wymaga nie tylko technicznych umiejętność, lecz jest dużo bardziej złożonym procesem. Cel dla klienta, czy to z Bydgoszczy, czy też z innej lokalizacji na świecie, jest jeden. Dobrze zaprojektowana strona internetowa ma pokazać w jak najlepszy sposób ofertę danego przedsiębiorstwa, przyczyniając się do zwiększenia obrotów oraz zysków firmy. Ażeby odnieść sukces w biznesie trzeba zacząć od właściwej strony, czyli strony internetowej!

JAK PRACUJEMY

Projektujemy strony www na miarę Twoich oczekiwań:

Tworzymy strony internetowe oparte głównie na systemie WordPress, czyli najpopularniejszym obecnie systemie zarządzania treścią (CMS). Blisko 30% wszystkich stron www na świecie tworzonych jest za pomocą WordPressa, a jeśli liczyć tylko witryny oparte na CMS, to liczba ta wzrasta do 60%!

Projektowaliśmy strony www także w systemie Joomla i ten system CMS znamy niemal jak własną kieszeń.

Wszystkie tworzone przez nas witryny są w pełni responsywne, czyli wyświetlają się poprawnie na ekranach wszystkich urządzeń mobilnych.

Śledzimy dokładnie światowe trendy i wiemy doskonale, że profesjonalne projektowanie stron www to już nie tylko programowanie, ale także sztuka i nowatorstwo. Dlatego nasze strony cechuje nowoczesność.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i szanujemy jego zdanie. Jesteśmy otwarci na pomysły i stawiamy na twórczy udział naszych klientów w procesie powstawania ich strony firmowej (ewentualne uwagi klienta nie są dla nas problemem).

Powracających klientów
CMS WordPress
Responsywność

REALIZACJE

Kilka wybranych realizacji

ZESPÓŁ

  Wysokie kompetencje to podstawa naszej działalności

   

  Tworzymy zgrany i uzupełniający się zespół specjalistów projektowania stron www.

  W bydgoskim zespole C-designer znajdują się doskonali fachowcy, z których każdy posiada wiedzę ekspercką w zakresie zadań, którymi się zajmuje. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować na wysokim poziomie liczne usługi znajdujące się w naszej ofercie.

   

  Do każdego, nawet drobnego zlecenia podchodzimy z zapałem.

   

  Dzięki naszej pomysłowości strony www stają się skuteczną metodą promocji dla firm naszych klientów. Stawiamy na kompleksowość, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wykonawstwo niemal każdej usługi z zakresu projektowania stron, sklepów i portali oraz związanych z tym przedsięwzięć o charakterze marketingowym.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każdy klient czuł pełną satysfakcję ze zrealizowanych dla niego projektów i zadań.

  Poznaj nas osobiście, umów spotkanie w Bydgoszczy.

  CENNIK

  Dla każdego projektu prezentujemy indywidualną wycenę, poniższe ceny są orientacyjne.

  Strona firmowa

  1500 zł
  • System CMS WordPress
  • Nowoczesny, indywidualny design
  • 5 podstron (np. strona główna, o firmie, galeria, oferta, kontakt)
  • + 50 zł za każdą kolejną podstronę

  Strona VIP

  2500 zł
  • Rozbudowana strona na systemie CMS WordPress
  • Nowoczesny, indywidualny design
  • Rozbudowane galerie produktów, podstrony oferty lub in. wg potrzeb klienta
  • Wprowadzenie kompletnej zawartości strony w cenie

  Sklep internetowy

  od 3500 zł
  • System WooCommerce, PrestaShop lub Shoper
  • Rejestracja i rozbudowane profile użytkowników
  • Integracja płatności online (PayU, Przelewy24 lub DotPay)
  • Integracja Facebook, Instagram, Allegro

   OPINIE

  Poniżej opinie naszych klientów zamieszczone na Facebooku.

  • 5 star review  Bardzo dobry kontakt, profesjonalne doradztwo. Serdecznie polecam!

   thumb Mariusz Grzegorzewicz
   7/23/2018

   5 star review  Profesjonalne podejście do klienta, terminowość a przede wszystkim świetny kontakt. Serdecznie poleca !

   thumb Daniel Rusiłowicz
   7/23/2018

   5 star review  Rzetelna terminowa firma. Polecam serdecznie !!

   thumb Marcin Sypniewski
   7/24/2018
  • 5 star review  Współpraca z Cyprianem każdorazowo przebiegała wzorcowo. Polecam!

   thumb Maciej Langner
   7/23/2018

   5 star review  Współpracę z Cyprianem rozpoczęłam od projektu logotypu mojej firmy. Temat wydawałoby się „trudny” dla mężczyzny, ponieważ grafika miała oddać estetykę i filozofię mojej pracowni makijażu. Cyprian poradził sobie z tematem bardzo szybko i trafił w dziesiątkę, jeżeli chodzi o moją estetykę i potrzeby. Byłam zdumiona jakością obsługi i jego tempem pracy! Bardzo wiele rzeczy miałam załatwione na tel. i „od ręki”. Tym mnie do siebie przekonał i stał się również projektantem moich materiałów promocyjnych, a moja strona internetowa również powstanie we współpracy z firmą C-desinger!Polecam z całego serducha wszystkim wymagającym klientom i nie tylko!

   thumb Anna Siemińska
   7/23/2018

   5 star review  Współpracujemy już kilka lat i wszystko jest w najlepszym porządku. Współpraca jest na najwyższym poziomie. Wykonywane są nawet najtrudniejsze zlecenia. A jakość wykonywanych usług dotyczących strony jest bardzo wysoka. Polecam!

   thumb Witold Witkowski
   7/24/2018
  • 5 star review  Rzetelna firma. Owocna współpraca i dobry, szybki kontakt. Polecam z czystym sumieniem!

   thumb Radek Bartoszewicz
   7/23/2018

   5 star review  Polecam firmę - Cyprian bardzo rzetelnie podchodzi do otrzymanego zlecenia.

   thumb Slawek Korpal
   7/23/2018

   5 star review  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą C-Designer. Jakość którą oferują wyróżnia ich na tle konkurencji, zachowując przy tym bardzo przystępne ceny. Podobało mi się również bardzo indywidualne podejście do naszej firmy i innowacyjność przy realizacji naszego projektu. Z czystym sumieniem bardzo polecam firme C-designer!

   thumb Błażej Bucholski
   7/23/2018

  KONTAKT

  E-mail
  kontakt@c-designer.pl | wycena i bieżące projekty
  Telefon
  501-667-796 | wycena i bieżące projekty

  Pracujemy dla klientów z całej Polski. Kontakt osobisty możliwy w Bydgoszczy i okolicach.

  Spotkanie u klienta lub w centrum miasta po wcześniejszym umówieniu.

  Projektowanie stron internetowych

  Sklepy online

  Reklama GoogleAds