Według raportu IAB z 2016 roku, 80% polskich firm posiada stronę internetową. Podobnie sytuacja wygląda w Bydgoszczy, na terenie której C-Designer dotychczas skupiał swą działalność w zakresie projektowania stron www. Współcześnie brak profesjonalnej strony www wiąże się z niemalże całkowitym wykluczeniem z rynku, a na pewno znacząco utrudnia dotarcie z ofertą do potencjalnych klientów. Nowoczesna strona internetowa stanowi zatem swego rodzaju bazę dla niemal każdej firmy, praktycznie we wszystkich branżach.

C-Designer zaprojektował dotąd strony internetowe dla ponad 100 firm w Bydgoszczy i innych miastach. Posiadamy nie tylko warsztat w postaci umiejętności projektowania stron www, ale także nabyte przez lata doświadczenie oraz odpowiedni kunszt i gust. Strona internetowa przedsiębiorstwa powinna być tworzona z pasją i odzwierciedlać wizję właściciela firmy. Witryna biznesowa musi pokazywać, iż z danym podmiotem gospodarczym warto robić interesy. Właśnie dlatego projektowanie stron www wymaga nie tylko technicznych umiejętność, lecz jest dużo bardziej złożonym procesem. Cel dla klienta, czy to z Bydgoszczy, czy też z innej lokalizacji na świecie, jest jeden. Dobrze zaprojektowana strona internetowa ma pokazać w jak najlepszy sposób ofertę danego przedsiębiorstwa, przyczyniając się do zwiększenia obrotów oraz zysków firmy. Ażeby odnieść sukces w biznesie trzeba zacząć od właściwej strony, czyli strony internetowej!

JAK PRACUJEMY

Projektujemy strony www na miarę Twoich oczekiwań:

Tworzymy strony internetowe oparte głównie na systemie WordPress, czyli najpopularniejszym obecnie systemie zarządzania treścią (CMS). Blisko 30% wszystkich stron www na świecie tworzonych jest za pomocą WordPressa, a jeśli liczyć tylko witryny oparte na CMS, to liczba ta wzrasta do 60%!

Projektowaliśmy strony www także w systemie Joomla i ten system CMS znamy niemal jak własną kieszeń.

Wszystkie tworzone przez nas witryny są w pełni responsywne, czyli wyświetlają się poprawnie na ekranach wszystkich urządzeń mobilnych.

Śledzimy dokładnie światowe trendy i wiemy doskonale, że profesjonalne projektowanie stron www to już nie tylko programowanie, ale także sztuka i nowatorstwo. Dlatego nasze strony cechuje nowoczesność.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i szanujemy jego zdanie. Jesteśmy otwarci na pomysły i stawiamy na twórczy udział naszych klientów w procesie powstawania ich strony firmowej (ewentualne uwagi klienta nie są dla nas problemem).

Powracających klientów
CMS WordPress
Responsywność

ZESPÓŁ

  Wysokie kompetencje to podstawa naszej działalności

   

  Tworzymy zgrany i uzupełniający się zespół specjalistów projektowania stron www.

  W bydgoskim zespole C-designer znajdują się doskonali fachowcy, z których każdy posiada wiedzę ekspercką w zakresie zadań, którymi się zajmuje. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować na wysokim poziomie liczne usługi znajdujące się w naszej ofercie.

   

  Do każdego, nawet drobnego zlecenia podchodzimy z zapałem.

   

  Dzięki naszej pomysłowości strony www stają się skuteczną metodą promocji dla firm naszych klientów. Stawiamy na kompleksowość, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wykonawstwo niemal każdej usługi z zakresu projektowania stron, sklepów i portali oraz związanych z tym przedsięwzięć o charakterze marketingowym.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby każdy klient czuł pełną satysfakcję ze zrealizowanych dla niego projektów i zadań.

  Poznaj nas osobiście, umów spotkanie w Bydgoszczy.

  CENNIK

  Dla każdego projektu prezentujemy indywidualną wycenę, poniższe ceny są orientacyjne.

  Strona firmowa

  1500 zł
  • System CMS WordPress (panel administracyjny)
  • Do 5 podstron (o firmie, oferta, galeria, cennik, kontakt)
  • Integracja z Facebook, YouTube, G+, Twitter
  • Responsywna (wyświetla się prawidłowo na różnych ekranach i urządzeniach)

  Rozbudowana strona www

  od 3500 zł
  • System CMS WordPress (panel administracyjny)
  • Do 30 podstron + zaawansowane funkcjonalności
  • Integracja z Facebook, YouTube, G+, Twitter
  • Responsywna (wyświetla się prawidłowo na różnych ekranach i urządzeniach)

  Strona + sklep online

  od 3000 zł
  • System PrestaShop lub WooCommerce
  • Integracja płatności online (PayU, Przelewy24 lub DotPay)
  • Integracja z Facebook, YouTube, G+, Twitter
  • Wprowadzenie 10 produktów w cenie

    

   OPINIE

  Poniżej opinie naszych klientów zamieszczone na Facebooku.

  • 5 star review  Bardzo dobry kontakt, profesjonalne doradztwo. Serdecznie polecam!

   thumb Mariusz Grzegorzewicz
   7/23/2018

   5 star review  Profesjonalne podejście do klienta, terminowość a przede wszystkim świetny kontakt. Serdecznie poleca !

   thumb Daniel Rusiłowicz
   7/23/2018

   5 star review  Współpracę z Cyprianem rozpoczęłam od projektu logotypu mojej firmy. Temat wydawałoby się „trudny” dla mężczyzny, ponieważ grafika miała oddać estetykę i filozofię mojej pracowni makijażu. Cyprian poradził sobie z tematem bardzo szybko i trafił w dziesiątkę, jeżeli chodzi o moją estetykę i potrzeby. Byłam zdumiona jakością obsługi i jego tempem pracy! Bardzo wiele rzeczy miałam załatwione na tel. i „od ręki”. Tym mnie do siebie przekonał i stał się również projektantem moich materiałów promocyjnych, a moja strona internetowa również powstanie we współpracy z firmą C-desinger!Polecam z całego serducha wszystkim wymagającym klientom i nie tylko!

   thumb Anna Siemińska
   7/23/2018
  • 5 star review  Polecam firmę - Cyprian bardzo rzetelnie podchodzi do otrzymanego zlecenia.

   thumb Slawek Korpal
   7/23/2018

   5 star review  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą C-Designer. Jakość którą oferują wyróżnia ich na tle konkurencji, zachowując przy tym bardzo przystępne ceny. Podobało mi się również bardzo indywidualne podejście do naszej firmy i innowacyjność przy realizacji naszego projektu. Z czystym sumieniem bardzo polecam firme C-designer!

   thumb Błażej Bucholski
   7/23/2018

   5 star review  Współpracujemy już kilka lat i wszystko jest w najlepszym porządku. Współpraca jest na najwyższym poziomie. Wykonywane są nawet najtrudniejsze zlecenia. A jakość wykonywanych usług dotyczących strony jest bardzo wysoka. Polecam!

   thumb Witold Witkowski
   7/24/2018
  • 5 star review  Rzetelna terminowa firma. Polecam serdecznie !!

   thumb Marcin Sypniewski
   7/24/2018

   5 star review  Współpraca z Cyprianem każdorazowo przebiegała wzorcowo. Polecam!

   thumb Maciej Langner
   7/23/2018

   5 star review  Rzetelna firma. Owocna współpraca i dobry, szybki kontakt. Polecam z czystym sumieniem!

   thumb Radek Bartoszewicz
   7/23/2018

  KONTAKT

  E-maile
  kontakt@c-designer.pl | wycena i bieżące projekty
  admin@c-designer.pl | administracja stron www
  Telefony
  501-667-796 | wycena i bieżące projekty
  570-932-540 | administracja stron www

  Pracujemy dla klientów z całej Polski. Kontakt osobisty możliwy w Bydgoszczy i okolicach.

  Spotkanie u klienta lub w centrum miasta po wcześniejszym umówieniu.